Artėjančio Gimtadienio Iššūkis


  Rugsėjo 22 d. pasimatysime Kuršių nerijoje!
  UAB „Tahelė“ kolektyvas metė sau iššūkį nemažą. Dalyvausime „Coastline Trek’18: Klaipėda with Gjensidige “ organizuojamame ėjime pajūriu.
  Kilometražą pasirinkome atitinkantį mūsų įmonės veiklos amžių t.y. 25 km. Taip taip, žingsniuosime pėsčiomis net 25 km. , jog pajustume savo kailiu kaip sunku yra įveikti visus tuos pakilimus ir nuopolius įmonės veikloje, juos garantuotai simbolizuos kopos ir sudėtingas ėjimas paplūdimiu. Ugdysime valią, jog nutrintos kojos ir nuovargis mūsų nesustabdytu – juk Tahelė nei karto nestabdė veiklos. Motyvuosime kiekvieną komandos narį judėti toliau , kaip Jūs mieli klientai, motyvuodavote mus. Jūsų gražūs žodžiai , padėkos ir pagyros mūsų varomoji galia į priekį. Keliausime su šypsenomis, taip kaip pasitinkam Jus ofise, su užsidegimu – lyg ieškotume geriausio kelto pasiūlymo Jums.

  Šį kartą baimę ir nerimą paliekam užnugaryje, ne dėl to jog šių jausmų mes nejaustumėme. Jaučiame dar ir kaip , bet tikime , tikime jog mums tikrai pavyks. Taip pat kaip ir Tahelei pavyko pasiekti šį garbingą gyvavimo amžių. Su nekantrumu laukiame šio žygio , jog savo kailiu galėtumėme patirti , ką reiškia valdyti įmonę 25-kerius metus, koks sunkus ir nuotykių kupinas tai kelias.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.