Daugiau vietos keliaujant su augintiniu


 

    Pastaruoju metu, kuomet taip mylimi Tallink keltai maršrutu Ryga – Stokholmas neplaukia - DFDS keltai lyderiauja, didina reisų skaičių išvykimui į Švediją, taip pat pačiu gerina kelionių salygas.

    Šiuo metu pati aktualiausia naujiena keliaujantiems su augintiniais. Dažna problemayra ta, jog laivuose greitai išparduodamos spec. kajutės į kurias galite atsivesti ir savo keturkojį draugą - tuomet turite keisti kelionės planus, kartais tenka net labai kardinaliai kelionę persiplanuoti.. Tačiau jau dabar galite pamiršti šias nemalonias patirtis, nes sprendimas yra. Papildomai kainuos, bet garantuotai augintininiui kartu su Jumis kelionės laivu metu vietos bus.

 

Keltų bilietai: akcijos, naujienos, aktualijos - mūsų FB paskyroje:Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai, keltų bilietų akcijos

 

Informacija plačiau ....

Papildomas išvykimas maršrutu Klaipėda – Karlshamnas


 

        Patria Seaways – sugrįžta!

    Kurį laiką keltas plaukiojo iš Estijos į Švediją, tačiau, dėl padidėjusio keliaujančių srauto maršrutu Klaipėda – Karlshamnas, DFDS laivynas priėmė sprendimą Patria Seaways grąžinti į šią liniją. Jau nuo rugsėjo 14-tos dienos Klaipėda – Karlshamnas maršrutu, keliauti keltu galima dar papraščiau ir greičiau, net dešimt išvykimų per savaitę, o kelionės trukmė nuo 12-kos valandų. 

 

    Papildomi išvykimai į Karlshamną:

  • Antradieniais ir sekmadieniais 20 val. 

 

    Papildomi išvykimai iš Karlshamno:

  • Trečiadieniais 17 val.  

Sekite mūsų Facebook paskyrą:Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai, keltų bilietų akcijos  

 

Informacija plačiau ....

Testavimas uostuose


 

Atvykimas į Lietuvą:

  • Prieš išvykdami įsitikinkite, kad galite vykti į pasirinktą šalį - į kurią turite keltų bilietus;
  • Visi keleiviai, vykstantys į Lietuvą (išskyrus tuos, kurie turi keltų bilietus keliauti tranzitu), privalo užregistruoti asmeninę ir kelionės informaciją internetinėje anketoje prieš atvykdami į keltą;
  • Keleiviai anketą turi užpildyti prieš registraciją į keltą ir registracijos metu darbuotojui pateikti, tai įrodantį QR kodą.
    [Anketą rasite šioje nurodoje];
  • Į Lietuvą vykstantys keleiviai, nuo kovo 09 d. registracijos metu kartu su kelto bilietais privalo pateikti neigiamą COVID-19 testą, kuris atliktas ne anksčiau nei prieš 72 valandas.

 

Sekite mūsų Facebook paskyrą:Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai, keltų bilietų akcijos  

 

Covid testavimas uostuose ....

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.