Viskas apie kajutes


  

Sėdimos vietos keltuose


  Plaukiant keltų dieną ar naktį beveik visuose maršrutuose galima rinktis sėdimą vietą. Tad jei plaukia vienas ar du asmenys ir norisi rinktis patį pigiausią variantą galima rinktis sėdimas vietas. Jos kaip lėktuvų kėdės pritaikytos ir poilsiui ir sėdėjimui. Galimi keli sėdimų vietų lokacijos pasirinkimai t.y. uždaroje patalpoje, kai sėdimų vietų salonas yra atskiroje nepereinamoje patalpoje, bei viešos sėdimos vietos, kai patalpa nėra uždara, lengvai matoma ir neizoliuota nuo triukšmo. Dažniausiai tarp abiejų variantų būna kelių eurų skirtumas, tad klientai dažniausiai renkasi plaukimą uždaroje patalpoje esančiose sėdimuose vietose.


Kajutė Kelte – Visa Ar Su Svetimais?


  Kitas galimas pigesnis plaukimo variantas yra kai plaukia vienas ar du keleiviai galima užsakyti lovą kajutėje, jos skirstomos pagal lytį ,nėra mišrios. Jei keliaujate su draugu/e ir pasirenkate lovas keturvietėje kajutėje , labai didelė tikimybė, kad jus išskirs.Galite nepatekti į tapačią kajutę, nes jos registracijos metu parenkamos atsitiktiniu būdu, ne pagal kliento pageidavimus.Jei kelionę planuojate su nepilnamečiu vaiku, išsipirkti lovų negalėsite. Su vaikais ar augintiniais kelionės metu būtina išsipirkti visą kajutę.

 

  

  PASTABA. Jei plaukia vienas iš tėvų ir vaikas (iki 18 m.) – išsipirkti lovų kelto kajutėje negalima. Būtina užsisakyti visą kelto kajutę.

 

  Jei kiti keleiviai kurie plaukia su jumis dalinamoje kajutėje yra trukšmingi ar jų elgesys nėra tinkamas. Jūs neprivalote kelionės metu viso to kentėti, prašome kreiptis į kelte esantį informacijos skyrių dėl kajutės pakeitimo.

 


Kajutė Kelte – Su Langu Ar Be?


  Kajutės skirstomos į vidines (be lango) ir išorines (su langu):

  • Kajutės be lango gali būti žemesniuose deniuose (C klasė) ar aukštesniuose deniuose (B klasė).
    [Kainos skirtumas tarp šių kajučių nedidelis. Rekomenduojame rinktis B klasės kajutes. C klasės kajutės yra po automobilių deniais, kelto II aukšte. Žiemos metu šiose kajutėse gali būti labai triukšminga, jei jūrą padengia ledas.]
  • Kajutės su langu gali būti su vaizdu į jūrą (A klasės) arba į kelto vidų (Promenade).

 

Kelto Kajutės Viduje


  Paprastai visos kajutės turi WC ir dušą. Bet priklausomai nuo kelto ir kajutės klasės gali būti skiriamas bendras WC ir dušas – keleiviai visada perspėjami, jei skiriama kajutė be WC ir dušo.

  Kajutėse lovos dviaukštės. Dvivietėje kajutėje 1 dviaukštė lova. Keturvietėje kajutėje – 2 dviaukštės lovos. Suite, Lux, Commodore klasės kajutėse paprastai būna dvigulė lova.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.