COVID 19 kelionių reikalavimai


 

  Nuorodos kurias verta išsisaugoti keliaujantiems!

 

  Kelionių reikalavimai beveik kasdien keičiasi ir kiekvienas keliaujantis keltu nuo perteklinės informacijos interneto platybėse pasimeta. Neretai girdime :"o draugas sakė, kad testo nereikia, jo kaimynas jam taip sakė" arba "aš skaičiau forume, kad jau nieko nereikia"... Labai nuoširdžiai patariame aklai nepasikliauti draugo, kaimyno ar internetinio forumo skleidžiama "informacija", kadangi galite pakliūti į labai nemalonią padėtį.

  Mes atrinkome Jums kelias naudingas nuorodas - kur rasite visus reikalavimus ir tikslią bei oficialiai teisingą informaciją.

  Nepamirškite, kad tinkamų dokumentų pateikimas yra kiekvieno keliaujančiojo asmeninė atsakomybė ir nei draugas, nei kaimynas vėliau neprisiims atsakomybės už paskleistas melagienas, kuomet Jūsų neįleis į keltą.

 


Informacija atvykimui į Latviją:

 

Informacija atvykimui į Estiją:

 

Informacija atvykimui į Suomiją:

 

Informacija atvykimui į Švediją:

 

Informacija atvykimui į Norvegiją:

 

Informacija atvykimui į Vokietiją:

 

Informacija atvykimui į Lietuvą:

 

Taip pat - visuomet galite susisiekti su mumis. Mielai jums padėsime visais iškilusiais klausimais!

 

Užsisakyti kelto bilietus

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.