Keltų bilietai Helsinkis – Stokholmas Viking


  Viking Line kompanijos keltai kiekvieną dieną išplaukia iš Talino, Helsinkio, Stokholmo, Turku ir Alandų salų. Modernūs kompanijos Laivai jungia Estiją, Suomiją, Švediją ir Alandų salas, o pati bendrovė yra viena lyderiaujančių keleivių ir krovinių pervežimo įmonių Baltijos jūros regione.Kompanija Viking Line investuoja milžiniškus resursus mažindama aplinkos užterštumą.Apart ekologiško kuro, bendrovės keltai yra aukštos energetinės klasės, restoranų virtuvėse naudojamos specialios sistemos. Jos užtikrina, kad energijos suvartojimo lygis būtų bent 20 proc. mažesnis, negu pasitikint įprastomis sistemomis.

 

Keltų tvarkaraštis Helsinkis - Stokholmas

  Išvyksta

Atvyksta
Kasdien 17:30 10:00
     
 

   

Keltų tvarkaraštis Stokholmas - Helsinkis

  Išvyksta

Atvyksta
Kasdien 16:30 10:10
     
     

 

Registracija baigiama likus 45 min . iki išvykimo

 

  • Tvarkaraštyje nurodytas vietos atvykimo ir išvykimo laikas.
  • Išvažiavimas iš kelto priklauso nuo laivo apkrovimo ir gali užtrukti nuo 30 min iki 1 h.
  • Maršruto operatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį.​​​​​

 


 Papildomos paslaugos

 
  • Gyvūnų transportavimas - 14 €

 

Pastabos

 Bilietų kainos yra dinaminės ir priklauso nuo likusių vietų ir paklausos.  Kuo mažiau laisvų vietų ir/ar dienų lieka iki išvykimo, tuo bilieto kaina yra didesnė. Dėl tikslesnės kainos kreipkitės telefonu   +37067410680, +37069836615  arba parašykite mums formoje.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.