Artėjančio gimtadienio iššūkis

Įmonės naujienos

Rugsėjo 22 d. pasimatysime Kuršių nerijoje!
UAB „Tahelė“ kolektyvas metė sau iššūkį nemažą. Dalyvausime „Coastline Trek’18: Klaipėda with Gjensidige “ organizuojamame ėjime pajūriu.
Kilometražą pasirinkome atitinkantį mūsų įmonės veiklos amžių t.y. 25 km. Taip taip, žingsniuosime pėsčiomis net 25 km. , jog pajustume savo kailiu kaip sunku yra įveikti visus tuos pakilimus ir nuopolius įmonės veikloje, juos garantuotai simbolizuos kopos ir sudėtingas ėjimas paplūdimiu. Ugdysime valią, jog nutrintos kojos ir nuovargis mūsų nesustabdytu – juk Tahelė nei karto nestabdė veiklos. Motyvuosime kiekvieną komandos narį judėti toliau , kaip Jūs mieli klientai, motyvuodavote mus. Jūsų gražūs žodžiai , padėkos ir pagyros mūsų varomoji galia į priekį. Keliausime su šypsenomis, taip kaip pasitinkam Jus ofise, su užsidegimu – lyg ieškotume geriausio kelto pasiūlymo Jums.

Šį kartą baimę ir nerimą paliekam užnugaryje, ne dėl to jog šių jausmų mes nejaustumėme. Jaučiame dar ir kaip , bet tikime , tikime jog mums tikrai pavyks. Taip pat kaip ir Tahelei pavyko pasiekti šį garbingą gyvavimo amžių. Su nekantrumu laukiame šio žygio , jog savo kailiu galėtumėme patirti , ką reiškia valdyti įmonę 25-kerius metus, koks sunkus ir nuotykių kupinas tai kelias.

PASKUTINIAI ĮRAŠAI
Konkursas

Rgs 2019

Šeimos kruizas

17 Sau 2019

Šokių kruizas

Sau 2019

Pigūs bilietai

Lap 2018

13 magiškų datų

30 Spa 2018

Kruizas

27 Rgs 2018

25 km. ėjimas

24 Rgs 2018