Jau 29-erius metus esame patikimas Jūsų keltų bilietų pardavimo partneris

Atnaujintas Ryga - Stokholmas keltų maršrutas


Dėmesio! Keltų kursavimas atidedamas neribotam laikui. Dėl grafiko teiraukitės mūsų kontaktais! 

 

  Nuo koronaviruso pandemijos pradžios praėjo 23 mėnesiai. Po ilgo laiko pagaliau turime šiek tiek vilties, kad mūsų gyvenimas netrukus grįš į įprastą priešpandeminį laikotarpį.

  Tallink džiaugiasi galėdami atnaujinti Ryga - Stokholmas keltų maršrutą, kuriuo plauks keltas Isabelle. Labai neįtikėtina, kad po dvejų metų pertraukos ilgai lauktas sprendimas, kuris buvo kelis kartus atidėtas, buvo priimtas, kad iš Rygos vėl bus vykdomas jūrų eismas.

 

     

Keltų bilietai: akcijos, naujienos, aktualijos - mūsų FB paskyroje:Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai, keltų bilietų akcijos

 

 

 

  Pirmasis Isabelle kelto reisas planuojamas balandžio 6 d. - juo kas antrą dieną tarp Latvijos ir Švedijos sostinių bus plukdomi keleiviai, transportas ir kroviniai. Tai labai jaudinanti akimirka ne tik Tallink, bet, tikimės, ir jums, kurie šio įvykio laukėte ilgiausiai ir kantriausiai.

  Balandžio 6 d. taip pat yra ypatinga diena, nes šią dieną 2006 m. Tallink atidarė liniją Ryga-Stokholmas ir taip atvertė naują puslapį Latvijos keleivių vežimo jūra plėtroje. Dabar ir jūs turite galimybę tapti šio istorinio įvykio liudininkais ir dalyviais, vėl susitikę kelionėse jūra iš Rygos. 

 

Keltų bilietai jau pas mus!

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.