Jau 29-erius metus esame patikimas Jūsų keltų bilietų pardavimo partneris

Naujasis „Stena Line“ keltas netrukus pradės keliones Baltijos jūrojeura Seaways jau atplaukė


 

  Vakar (2022.01.19 ) pirmuoju reisu iš Ventspilio į Ninashamną Švedijoje išvyko keltas Stena Baltica!

  Džiaugsmą šiek tiek slopina orai jūroje. Bet tikimės, kad greitai jie pasitaisys ir kad kitą savaitę jau Stena Baltica galės pilnavertiškai pradėti kelionę Baltijos jūroje.

 

 

 

  

Keltų bilietai: akcijos, naujienos, aktualijos - mūsų FB paskyroje:Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai, keltų bilietų akcijos

 

 

  Švedijos keltų bendrovė „Stena Line“ praneša, kad nuosekliai didinant laivybos apimtis Baltijos jūroje maršrutu Ventspilis–Nineshamnas paleis kursuoti dar vieną naują keltą „Stena Baltica“. Šiuo maršrutu naujasis keltas plauks kartu su „Stena Scandica“, pakeisiančiu „Stena Flavia“, kuris kartu su „Stena Livia“ vykdys keleivinius reisus maršrutu Liepoja-Travemiundė. Daugiau nei pusė visų keleivių „Stena Line“ keltais – lietuviai.

  „Stena Baltica“ yra tos pačios klasės laivas kaip ir „Stena Scandica“, kuris keleivinius reisus tarp Ventspilio ir Nynashamno vykdo nuo 2021 m. vasaros. Keltas yra 222 metrų ilgio ir turi 202 kajutes. Šiuo keltu galima plukdyti 970 keleivių ir gabenti 2875 linijinių metrų krovinių, taip pat yra papildomas denis, skirtas tik automobiliams. Kelto interjeras yra modernus, jame įrengtos naujos kajučių klasės, erdvus viršutinis denis, poilsio zonos, parduotuvės bei keli restoranai. 

  Naujuosiuose keltuose patobulinta degalų naudojimo sistema ir įdiegtos kelios tvarios savybės, pavyzdžiui, hibridiniai valytuvai, balastinio vandens valymo sistemos ir kiti sprendimai, kurie leidžia užtikrinti tvaresnį transportavimą Baltijos jūra. Didesnis tonažas reiškia ir mažesnį išmetamų teršalų kiekį vienam kroviniui.

  Ventspilis – Nineshamnas yra trumpiausias maršrutas tarp Baltijos ir Skandinavijos šalių. Kai keltai „Stena Scandica“ ir „Stena Baltica“ visu pajėgumu perims maršrutą Ventspilis – Nineshamnas, jie pakeis „Stena Livia“ ir „Stena Flavia“ keltus, kurie bus perskirstyti maršrutui Liepoja – Travemiundė (Vokietija).

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.