Jau 29-erius metus esame patikimas Jūsų keltų bilietų pardavimo partneris

Daugiau vietos keliaujant su augintiniu


 

    Pastaruoju metu, kuomet taip mylimi Tallink keltai maršrutu Ryga – Stokholmas neplaukia - DFDS keltai lyderiauja, didina reisų skaičių išvykimui į Švediją, taip pat pačiu gerina kelionių salygas.

    Šiuo metu pati aktualiausia naujiena keliaujantiems su augintiniais. Dažna problemayra ta, jog laivuose greitai išparduodamos spec. kajutės į kurias galite atsivesti ir savo keturkojį draugą - tuomet turite keisti kelionės planus, kartais tenka net labai kardinaliai kelionę persiplanuoti.. Tačiau jau dabar galite pamiršti šias nemalonias patirtis, nes sprendimas yra. Papildomai kainuos, bet garantuotai augintininiui kartu su Jumis kelionės laivu metu vietos bus.

 

Keltų bilietai: akcijos, naujienos, aktualijos - mūsų FB paskyroje:Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai, keltų bilietų akcijos

 

    Plaukiant maršrutais Paldiski – Kapelskaras, Klaipėda – Karlshamnas , Klaipėda – Kylis taikoma nauja paslauga - su augintiniu bus galima keliauti visose kajutėse (netaikoma sėdimai vietai, lovai kajutėje ir Commadore tipo kajutei).

    Kajutėms, kurios nepritaikytoms keliauti su augintiniu – taikomas 75 EUR kajutės valymo mokestis (Mokestis už gyvūno perkėlimą neįskaičiuotas!). T.y. jei Jūsų pasirinktai datai visos spec. kajutės išparduotos - galima bus pasirinkti tam nepritaikytą kajutę, susimokant papildomą 75 eur mokestį už kajutės valymą, + 30 eur – augintinio perkėlimo keltu mokestis.

    Pagaliau nebereikės keisti planų ar palikti augintinio automobilyje - dabar bus daug papraščiau planuoti kelionęs laivu!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.