Jau 29-erius metus esame patikimas Jūsų keltų bilietų pardavimo partneris

Keltų bilietai. Kelionių Rekomendacijos. Covid - 19.


Keltų bilietai - Koronos įtaka

 

  Dauguma keltų plaukia įprastu grafiku, tačiau atvykimui į kiekvieną šalį taikomi skirtingi reikalavimai. Prieš pirkdami keltų bilietus bei planuodami kelionę - rekomenduojame pasitikrinti kokie nauji reikalavimai taikomi šalyje į kurią planuojate atvykimą, ar pro kurią ketinate keliauti (tranzitu).

  Keltų bilietus parduodame įprastine tvarka, mūsų Facebook paskyroje nuolatos atnaujinama visa aktuali informacija apie keltų bilietus, nuolat kintančius kelionių reikalavimus bei pasikeitusius keltų tvarkaraščius.

 

Mūsų Facebook paskyra:   Pigūs keltų bilietai, keltų maršrutai, keltų bilietų akcijos

 

 

 

  Vykstantiems į Švediją iš Lietuvos pusės:

- iki kovo 31dienos vyresni nei 18m. Asmenys privalo turėti neigiamą Covid testo rezultatą atliktą neseniau kaip prieš 48 val.

-tinkami testai :antigenų , PGR (PCR ) ,LAMP .Pažyma turi būti išduota : švedų , anglų , norvegų arba danų kalba(bent viena iš šių).

  Nuoroda į Švedijos vyriausybės sprendimą ( švedų kalba) :
    Informacija

 

  Vykstantiems į Švediją iš Norvegijos, Danijos ar JK:

- iki kovo 31 dienos pratęstas draudimas atvykti į Švediją iš šių šalių.

-Tranzitas per Švedija atvykstanti iš Danijos, Norvegijos ar JK į KELTĄ – NEGALIMAS.

  Apie taikomas išimtis plačiau rasite nuorodoje:
    Informacija

 

  Vykstantiems į Norvegiją:
- iki vasario 28d. Atvyktį į Norvegiją gali tik nuolatos gyvenantys Norvegijoje t. y. Turintys ID numerį ir dokumentą , patvirtinantį asmens gyvenamąją vietą , (norv. Bostedsattest) bus įleidžiami į šalį.

  Išimtys nuorodoje:
    Informacija

  Asmenys, turintys teisę vykti į Norvegiją, privalo:

- Prieš kelionę užpildyti registracijos anketą elektroniniu būdu (https://reg.entrynorway.no);

- Turėti pažymą apie neigiamą koronaviruso testą, atliktą ne seniau nei prieš 24 valandas iki atvykimo. Patvirtinti testavimo metodai: PGR arba greitasis antigenų testas. Neigiamo testo pažymą privaloma išversti į norvegų, anglų, danų, švedų, vokiečių arba prancūzų k.;

- Atlikti naują testą atvykus į Norvegiją;

- 10 dienų praleisti karantine.

 

  Vykstantiems pro/ į Latviją:
PRIEŠ ATVYKSTANT į šalį PRIVALOMA:

 -Užpildyti https://covidpass.lv/ anketą, deklaruoti joje atvykimo tikslą, gauti QR kodą ir kelionės metu turėti atvykimo tikslą pagrindžiančius dokumentus.

-Turėti neigiamą PGR/PCR COVID tyrimo rezultatą (EN, FR, DE, RU kalbomis arba lietuvių kalba, jei keliaujama tik iš Lietuvos į Latviją) ARBA gydytojo pažymą, kad asmuo neplatina infekcijos (persirgusiems COVID-19 ne anksčiau nei prieš tris mėnesius; antikūnų testai – netinka).

-Keliaujantiems TRANZITU per Latviją privačiu sausumos transportu iš paveiktų šalių taip pat PRIVALOMA turėti testą ir QR kodą. Neigiamą tyrimo atsakymą ir QR kodą taip pat PRIVALO turėti ketinantys atskristi į Rygą ir toliau tęsti kelionę į kitais būdais.

Vykstant tranzitu:

- Privačiu automobiliu privaloma Latviją kirsti per 12 val. nuo QR kodo gavimo;

-Viešuoju sausumos transportu - per 48 val., nuo QR kodo gavimo

-Komerciniu transportu (krovinių gabeninimas ir pan.) - per 72 val. nuo QR kodo gavimo.

 

  Daugiau informacijos galite rasti Lietuvos ambasada Latvijoje puslapyje , nuoroda:

    Informacija

 

  Vykstantiems pro/į Daniją:

-karantinas Danijoje pratęstas iki vasario 28d

-Visi asmenys turės atvykus testuotis dėl COVID-19 ir privalomai saviizoliuotis 10 dienų, net jeigu testo rezultatas yra neigiamas. Izoliacijos laikotarpį bus galima sutrumpinti nuo 5 dienos tik tuo atveju, jei atlikus PGR testą 4 dieną bus neigiamas rezultatas.

-Lietuvos piliečiai įleidžiami į Daniją tik turint įrodančius dokumentus, kad atvykstama svarbioms priežastims („worthy purpose“) ir pateikus neigiamą koronaviruso testą, atliktą ne anksčiau nei 24 val. iki atvykimo į šalį.

-Neigiamas koronaviruso testas dabar bus reikalaujamas ir KELIAUJANTIEMS TRANZITU per Daniją jis taip pat turi būti atliktas nevėliau kaip prieš 24 val. iki atvykimo į šalį.

 

  Danijos vyriausybė įveda sugriežtintas priemones siekdama apriboti naujų viruso variantų plitimą.

-Tinka tiek PGR, tiek antegeno testai. Jei anksčiau buvote užsikrėtęs COVID-19 ir todėl negalite pateikti neigiamo testo, užuot atlikę testą, atvykdami į Daniją, turite pateikti teigiamo COVID-19 testo rezultato, kuris yra bent 14 dienų, testą. ne daugiau kaip 12 savaičių.

-Jei anksčiau buvote užsikrėtęs COVID-19, jums taip pat netaikomas privalomas izoliavimo reikalavimas. Tai daroma su sąlyga, kad galėsite pateikti COVID-19 teigiamo antigeno arba PGR testo dokumentus, kurie atvykimo į Daniją metu yra bent 14 dienų ir ne daugiau kaip 12 savaičių.

  Daugiau informacijos rasite nuorodoje:

    Informacija

 

  Vykstantiems į Suomiją:
- Reikalingas neigiamas Covid testo rezultatas atlikto neseniau kaip prieš 72 val.

-Nuo 2021 m. sausio 27 d. iki vasario 25 d. į Suomiją bus įleidžiami šioms pagrindinėms asmenų grupėms priklausantys keliautojai, (Lietuva priklauso I-ai apribojimų kategorijai): (Išimtis rasite nuorodoje)

- Suomijos gyventojai;

- Tranzitu per Suomiją vykstantys ES/Šengeno gyventojai;

- Keliaujantys dėl būtinų priežasčių.

  Plačiau rasite nuorodoje:

    Informacija

 

  Vykstantiems pro/į Vokietija

-Keliautojai, kurie per paskutines dešimt dienų prieš atvykdami į Vokietiją lankėsi rizikos zonoje , prieš atvykdami į Vokietiją turi užsiregistruoti adresu www.einreiseanmeldung.de ir atvykę kartu su savimi turėti registracijos įrodymą.

 

 

  Didelės rizikos šalių sąrašą rasite nuorodoje:

    Informacija

-Jei išskirtiniais atvejais neįmanoma užpildyti skaitmeninio atvykimo registracijos, keliautojai turi užpildyti popierinę registraciją, rasite nuorodoje(anglų kalba):

    Informacija

- Nuo 6m. Asmenys turi pateikti neigiamą Covid testo rezultatą atliktą nevėliau kaip prieš 48 val.Testo rezultatas gali būti popierinio varianto arba skaitmeninio/elektroninio išverstas į anglų ,prancūzų arba vokiečiu kalbas.

-plačiau apie keliones tranzitu ir išimtis rasite nuorodoje:

    Informacija

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.