Jau 29-erius metus esame patikimas Jūsų keltų bilietų pardavimo partneris

Aktualios naujienos keleiviams maršrutu Ventspilis – Nynashamnas - Ventspilis „Stena Line“


  Informuojame, kad maršrutu Ventspilis – Nynashamnas – Ventspilis „Stena Line“ bus leidžiama transportuoti tik tuos keleivius, kurių darbdavys pateiks raštišką prašymą (iš įmonės el. pašto).

  Prašymą siųskite el. paštu info.lv@stenaline.com arba info.lt@stenaline.com, nurodydami:

  • įmonės pavadinimą;
  • įmonės kodą;
  • adresą;
  • keleivio duomenis (vardas/pavardė/gimimo data);
  • bilieto numerį (jei turite).

  

 

  Remiantis Latvijos Vyriausybės įsakymu Nr. 360 str. 35 ir 35.6 (patvirtintu 2020 m. birželio 9 d., kuris įsigalioja nuo 2020 m. birželio 10 d. ) - tarptautinis keleivių transportavimas iš/į Latvijos/Latviją lėktuvais, jūrų keliais, autobusais ir geležinkelių transportu neleidžiamas į padidintos rizikos šalis, kurias nurodo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ECDC).

  Siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui ir suvaldyti pandemiją, leidžiami tik tarptautiniai keleivių pervežimai, vykdomi gavus darbdavių pateiktus rašytinius prašymus, kuriuose nurodomas darbuotojų sąrašas.

  Informaciją parengė Stena Line Lietuva

Parašykite mums asmeninę žinutę jei reikalinga anketa dėl plaukimo Ventspilis - Nynashamnas - Ventspilis, persiūsime ją Jums word dokumentu.
Darbdaviui teliks supildyti reikiamas eilutes ir išsiūsti laivynui el. paštu info.lv@stenaline.com arba info.lt@stenaline.com

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.