Jau 29-erius metus esame patikimas Jūsų keltų bilietų pardavimo partneris

Klaipėda – Karlshamnas Keltas Iš Arčiau


   Kelionė Į Klaipėdą
2019-08-16

Labai norime padėkoti už šį turą DFDS seaways kolektyvui. Sunku žodžiais nusakyti užplūdusias emocijas, po viso vizito. Kaip ir visuomet pati pradžia buvo šiek tiek nejauki, tačiau vos po kelių minučių bendravimo jau buvo aišku, kad ši trumpa kelionė bus tikrai per trumpa.

Nuoširdžiai dėkojame už tokį šiltą priėmimą, nuoširdžius atsakymus į tiek begalę iškilusių klausimų. Neveltui yra sakoma : “ Koks pats esi, tokius žmones šalia savęs trauki“.

Esame be galo laimingos, turėdamos galimybe dirbti su tokiais puikiais žmonėmis kaip DFDS seaways kolektyvas!

 

 

25-eri nenutrūkstančio darbo metai. Atrodo jog viską keltų bilietų pardavime jau išmanome, į visus užduotus klausimus atsakyti galime. Tačiau , siekiant dar labiau pagerinti darbo ir aptarnavimo kokybę šį penkadienį paskyrėme kelionei į Klaipėdą.Šį kartą aplankėme keltą Optima seaways ,kursuojantį maršrutu Klaipėda – Karlshamnas /Karlshamnas – Klaipėda. Susipažinome su šio kelto vidumi, darbuotojais.

Tai viena iš įsimintiniausių kelionių ! 

 

Optima seaways keltas, yra mažesnis nei kiti du šiuo maršrutu keliaujantys keltai , tačiau vykstantiems su automobiliu – patogesnis.Kodėl? Šiame kelte lengvieji automobiliai yra parkuojame kelto viršutiniame denyje.Dėl šios priežasties keliaujantys su seimomis ar keleiviai turintys judėjimo negalią neturės bandyti kajutės pasiekti laiptais ar liftu.

 

 

*- atomobilių pakilimas į viršutinį denį.

 

 

 

Pradėkime Kelionę

 

Visų pirma atvykę į uostą turite užsiregistruoti. Keliaujantiems su automobiliu, registracija prasideda prie uosto vartų.Kelionės metu būtina pateikti galiojančius asmens dokumentus, bei bilietą. Bilietas šiuo atveju nebūtinai turi būti popierinio varianto, užtenka ir jo numerio (nurodytas biliete , dešiniąjame kampe).

 

Norime paneigti klaidingą informaciją. Jei vykstate su autobusiuku kurio išmatavimai bei tonažas atitinka biliete pateiktus , Jūsų transporto priemonės turinio niekas netikrins. Užsakant bilietus būtinai pateikite teisingus išmatavimus! Jei į kelionę vykstate su priekaba ant jos negali būti komercinio , bei stambiagabaričio krovinio . Pažeidus šias taisykles galite būti nukreipti į krovinių skyrių.

 

 

Jei keliaujate su augintiniu būsite maloniai nustebinti registracijos metu. DFDS seaways rūpinsasi visais savo keleiviais ir supranta jog kelionės metu pavargstate ne tik Jūs bet ir Jūsų augintiniai. Registracija kartais užtrunka, dėl nemažo vykstančiųjų srauto. Dėl šios priežasties vykstantys su augintiniais (šunimi, kate)registracijos metu gaus dovanėlę. Specialų kelioninį augintinio rinkinį, kurį sudaro: žaisliukas, skanėstas, vandens buteliukas, dubenėlis.

 

 

Vykstantiems Be Automobilio

Keliaujantys be automobilio registracijai turi atvykti į terminalą. Pateikti bilietą ar jo numerį ,galiojančius dokumentus terminalo darbuojams, pakilti į antrą aukštą. Praėję specialia rankovę pasieksite patikros puktą, o vėliau specialiu autobusu pasieksite keltą.

      

 

Sveiki atvykę į keltą Optima seaways ! Čia Jus pasitiks su šypsena ir dovanomis mažiausiems . Patars ir pagelbės visais galimais klausimais. Čia Jūs kiekvienas jausitės svarbūs , gerbiami ir svarbiausia laukiami. Nes tokie ir esate!

 

 

DFDS Seaways Laivynas Šeimas Pasitinka Su Dovanomis!

Vykstantys šio laivyno keltais, mažieji keliauninkai registratūroje sulauks dovanos kurią sudaro tikro jūreivio rinkinukas.

Šiuose keltuose laukiami visi, dideli ir maži !

 

   

 

Pavaikštinėkime Po Keltą Kartu

Užsakant bilietus, pateikiamos kelios apgyvendinimo kelte galimybės:

Kajutė ( be lango)
Kajutė ( su langu)
Dalinamo kajutės ( su svetimais asmenimis, skirstomos pagal lytį)
Sėdimos vietos

 

Sėdimos Vietos

Užsakant bilietus galite rinktis kelionės metu būti apgyvendinti ne tik kajutėje , bet ir sėdimoje vietoje. Šios vietos kelte Optima seaways įrengtos uždaroje , ramioje patalpoje. Visos vietos sužymėtos numeriais, kuri bus Jūsu vieta kelionės metu bus pateikta registruojantis ant įlaipinimo kortelės.Jog po kelionės galėtumėte atsigaivinti , kelte rasite bendrą dušą ir tualetus.

 

 

Kajutės

Jei kelionę planuojate kartu su neįgaliuoju asmeniu, nepamirškite to pranešti užsakant bilietus.Šią informaciją nedelsiant perduosime laivynui, jie pasirūpins jog kelionės metu pasiekti kajutę būtu kiek įmanoma papraščiau. Bus paskiriama speciali kajutė, kuri yra pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims.

Kajutėse įrengtas specialus raudonas mygtukas, jei kelionės metu pablogėtu sveikata.

Paspaudus jį , apie reikalingą pagalbą informuojami kelto darbuotojai. Kurie nedelsiant išskubės pas Jus.

 

 

Keliaujant su augintiniu , bilieto užsakymo metu galite pasirinkti jog augintinis keliaus su Jumis tam pritaikytoje kajutėje arba automobilyje.

Kartais taip nutinka jog į darbus reikia, o laisvų kajučių nebelieka.. pasirinkimo nėra, kelionės metu tenka augintinį palikti automobilyje. Neramu, tačiau sutariant su kelto darbuotojais galėsite lankyti augintinius , išvesti juos pasivaikščioti deniuose.

 

*- prašome nepamirškite bendros tvarkos, augintinių vestis į kavinę, parduotuvę negalima.

 

DFDS seaways laivynas supranta , kokie brangūs Jums naminiai augintiniai ir jog neramu kelionės metu juos palikti vienus automobilyje. Dėl to stengiamasi kaip įmanoma greičiau padidinti spec.kajučių skaičių keltuose.

 

 

*- spec.kajutė keliaujantiems su augintiniais. Vizualiai skirtumas tik tas – nėra kilimo, jog būtu galima lengviau kontroliuoti ir užtikrinti kajutės švarą.

 

Šeimos keliaujančios su mažais iki 3 m. vaikais, gali pasirinkti šiek tiek kitokią kajutę t.y. Comodore Deliux . Šiose kajutėse įrengtos dvigulės lovos, kuri keliaujant su mažiausiu šeimos nariu yra daug patogesnė. Visi šeimos nariai naktį galės pailsėti prieš laukiančią kelionę automobiliu. Į kajutės kainą įskaičiuoti ir sotūs pusryčiai.

 

 

Matinimas

Bilieto užsakymo metu užsisakydami ir maitinimą , SUTAUPOTE!

Pusryčiai:

  • Suaugusiems (12+) kelte – 10,90€ , iš anksto – 7,5€
  • Vaikams ( 4-11) kelte – 5,5 € , iš anksto – 3,25€

 

Vakarienė:

  • Suaugusiems (12+) kelte – 15,9€ , iš anksto – 14 €
  • Vaikams (4-11) kelte 7,9€ , iš anksto 7 €

 

Kompleksinis maitinimas ( pusryčiai + vakarienė)*:

  • Suaugusiems (12+) iš anksto 17,75€
  • Vaikams (4-11) iš anksto 8,75€
  • *-kompleksinio maitinimo pasirinkimas galimas tik bilietų užsakymo metu.
  • ** – kūdikiams (0-3) – maitinimas NEMOKAMAS.

 

 

Džiugi žinia Optima seaways keleiviams, naujas meniu Mare Balticum restoranuose.Šio meniu patiekalai kurti kartu su mitybos specialiste Ugne Radzevičiene, stengdamiesi, kad kiekvienas keleivis, net ir turėdamas specialių mitybos poreikių ar alergijų, galėtų be vargo mėgautis vakariene, kelionės keltu metu. Vegetariški, veganiški, be cukraus, be gliuteno ir be laktozės – galėsite rinktis iš platesnės patiekalų įvairovės.

 

 

O kol sočiai vakarieniaujate ar tiesiog mėgaujatės kelione jūra , Jūsų mažieji keliauninkai puikiai praleis laiką žaidimų kampelyje.Kas gali būti smagiau , nei pačiam tapti kapitonu ir vairuoti keltą?

 

 

Apsipirkimas

Apsipirkimas Visuose DFDS seaways keltuose rasite parduotuvę, kuriuose sparčiai auga prekių asortimentas. Dažnai taikomos nuolaidos , o svarbiausia galima rasiti prekių kurios ilgai galės Jums priminti apie praėjusią kelionę jūra.

 

 

Mes Gyvename Nuostabiame Pasaulyje, Pilname Grožio, Žavesio Ir Nuotykių. Nuotykiai, Kuriuos Galime Patirti, Niekada Nesibaigia, Jei Mes Jų Ieškome Su Plačiai Atmerktomis Akimis.

 

Charakteriui Ugdyti Jūra Labai Tinkama – Nereikia Daugiau Nieko Daryti, Tik Išplaukti Į Ją.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.