Jau 29-erius metus esame patikimas Jūsų keltų bilietų pardavimo partneris

Išvyka Į Ventspilį


   Pažintinė Išvyka Į Ventspilį
2019-08-03

Vienas populiariausių maršrutų šią vasarą tikrai tapo Ventspilis –Nynashamnas /Nynashamnas – Ventspilis. Stena line laivynas pavergė mūsų klientus siūlomomis kainomis, bei kelionės trukme. Nepaslaptis , jog dirbantiems svetur jau pabodo kelionės keltu , tad šis maršrutas puikus pasirinkimas jiems.

Kelionės trukme tik 8,5 valandų , galimi dieniniai išvykimai t.y. išvykstate ryte , o Švedijos uostą pasiekiate tos pačios dienos vakare. Jei Jūsų kelionei reikalingas automobilis, tuomet šis maršrutas puikus pasirinkimas , norintiems sutaupyti ir ganėtinai greitai pasiekti darbus. Stena line laivynas įpatingai puoselėja bendravimą su klientu , siekia ekologijos bei informatyvumo. Tad ir praėjusį savaitgalį vykstančios Ventspilio miesto šventės metu , Stena line nepraleido progos palepinti smalsių vietos gyventojų ,bei miesto svečių , surengdami atvirų durų dieną kelte Stena Flavia.

Jog išliktume savo srities profesionalais , negalėjome praleisti šio renginio. Noras tobulėti bei geriau išmanyti savo darbo subtilybęs – neatsiejama mūsų kolektyvo savybė.

Šeštadienio rytą paskyrėme pažintinei kelionei į Ventspilį.Kelionė nepratusiam prailgsta, bet su gera nuotaika ir puikia kompanija visa tai galima pakeisti. Išvykus link uosto ankščiau galima pasigrožėti gamtovaizdžiu , bei stulbinama architektūra. Jei tik laikas nespaudžia , o oras džiugina , bent akimirkai sustokite , neskubėkite ir pasimėgaukite kelione Latvijos link , įamžinkite savo, šeimos ar draugų kompanijos džiugias akimirkas. 

Atvykus į Ventspilį neteko ilgai klaidžioti , uostas ganėtinai lengvai randamas, o kuo jis arčiau tuo Stena Flavia didybė ryškėja labiau. 

Gal dėl to jog dirbame keltų bilietų pardavimo srityje, o gal dėl to jog išties tam turim aistrą , tačiau mums sunku nesižavėti kelionėmis jūra ir pačiais keltais. 

 

Kaip niekad šį savaitgalį Ventspilyje buvo tikras šurmulys.

Nesuskaičiuojamas kiekis gyventojų, bei miesto svečių atvyko apžiūrėti Stena Flavia kelto . O vėliau į šalimais vykstančią šventę , Ventspilio miesto 729-tojo gimtadienio proga, kurioje buvo gausu įvairiausių vietinių patiekalų , gyvo garso koncertas , bei suvenyrų krautuvėlės.

 

Nuėjus į terminalą mus pasitiko lankytojų juokas ir uosto darbuotojų šypsenos. Einant link kelto su kiekvienu lankytoju maloniai sveikinosi Stena line darbuotojai , mažiesiems dalino vėjo malūnėlius kurie pakilus į kelto denį žaismingai sukosi, sukeldami vaikų veiduose nuoširdžias šypsenas.

 

Atvykome pasidairyti po keltą, susipažinti su jame esančiomis veiklomis ,kajutėmis.

Vykstantys su mažiausiais šeimos nariais kelte Stena Flavia tikrai ras puikų vaikų žaidimų kampelį. Kuriame vaikai galės smagiai praleisti laiką, o tėvai bent sekundėliai atsipūsti prisėde netoliese esančioje kavinėje.

      

Užsakant kelto bilietą kartu galite užsisakyti ir maitinimą, vakarienę ar pusryčius nesvarbu ar plaukiate dieniniu ar vakariniu keltu. Tačiau jei to nepadarėte iš anksto , tikrai neproblema tai galima padaryti ir pačiame kelte , kelionės metu.

Vakarieniaudami galite atsipalaiduoti jaukiai įrengtoje kavinėje , o keliaujantys su vaikais čia tikrai ras ir papildomas kėdutes mažiesiems. Jog visi drauge prie vieno staliuko galėtumėte pasimėgauti gardžiais patiekalais.

Vakarienės kaina suaugusiąjam nuo 13 Eur., vaikams – nuo 6,50Eur.

Pusryčių kaina suaugusiąjam nuo 7 Eur., vaikams – nuo 3,5 Eur.

O jei norite rinktis ir pusryčius ir vakarienę, rekomenduojame kompleksinį maitinimą, suaugusiąjam nuo 15 Eur., vaikui – nuo 9 Eur.

 

         

 

Rūšiuoji – Vadinasi Galvoji !

 

 

Užsakant Bilietus Galite Rinktis

  • Išorinė (su langu) kajutė
  • Vidinė (be lango) kajutė
  • Dalinama kajutė (skirstomos pagal lyti)
  • Sėdimos vietos

*- visuose kajutėse rasite dušą ir WC.

**- pasirinke sėdimas vietas, kelte rasite viešą WC.

 

      

 

O jei kajutėse pabodo ir kelte per triukšminga , norite įkvėpti grįno oro ir pasigrožėti jūros didybe, galite išeiti į denį.

Bene mėgstamiausią vietą pačiame kelte.

Labai apmaudu , jog ši kelionė tik pažintinė ir neišplaukėme bent trumpam į jūros platybes.

 

 

Mieli esami ir būsimi klientai, nenustokite džiaugtis smulkmenomis. Apsidairykite aplink save , nuvaikykite darbų ir rūpesčių debesis nuo savo pečių ir pasidžiaukite šiandiena.

Palydėkime saulę kelto deniuose ar pajūryje. Kelionė į Ventspilį gal ir tolimesnė, bet šiltuoju sezono metu ir daug įdomesnė.

 

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.